Media o CrowdConnect.pl

Zdjęcie artykułu

[5.05.2020] Punch Punk Games sięgnie po kapitał

Studio gier celuje w 1,5 mln zł w kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.
Zdjęcie artykułu

[27.04.2020] Detalion Games hitem equity crowdfundingu. Spółka pozysłaka 355 tys. zł w 30 min!

W poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r., spółka Detalion Games rozpoczęła drugą część emisji akcji na platformie CrowdConnect.pl. W ofercie znalazły się akcje o wartości 355 tys. zł, które można było kupować w pakietach wynoszących maksymalnie 10 tysięcy złotych.,
Zdjęcie artykułu

[24.04.2020] Kampania crowdfundingowa spółki Detalion Games z grupy PlayWay startuje w poniedziałek

27 kwietnia wystartuje crowdfunding akcji Detalion Games. Publiczna kampania crowdinvestingowa zostanie przeprowadzona na platformie CrowdConnect.pl.
Zdjęcie artykułu

[21.04.2020] Detalion Games liczy na 1,4 mln zł

Producent gier sięga po kapitał. W pierwszej kolejności akcje spółki zostaną zaoferowane członkom stworzonego przez Dom Maklerski INC Klubu 149.
Zdjęcie artykułu

[13.04.2020] Tłum może uratować spółki

Dla wielu firm crowdfunding udziałowy w dobie kryzysu będzie trampoliną do skokowego wzrostu sprzedaży, dla innych — kołem ratunkowym
Zdjęcie artykułu

[9.01.2020] Pierwsze efekty współpracy na rynku crowdfundingu

Spółka Plantwear oraz Dom Maklerski INC przetarli szlaki dla firm, które chcą przejść drogę od crowdinvestingu do debiutu na rynku NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[8.01.2020] Plantwear, czyli debiut z przytupem

Inwestorzy mają powody do zadowolenia - akcje spółki podczas pierwszej sesji na małej giełdzie podrożały o ponad połowę.
Zdjęcie artykułu

[7.01.2020] Plantwear: od crowdinvestingu do NewConnect

Plantwear, działający na rynku lifestylowych akcesoriów drewnianych w Polsce, to pierwsza spółka, która pozyskała kapitał w kampanii crowdinvestingowej i zadebiutuje na NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[13.12.2019] Plantwear, po udanej kampanii crowdfundingowej, zadebiutuje na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych podjęła uchwałę o wprowadzeniu do obrotu akcji producenta lifestylowych akcesoriów drewnianych. Plantwear pozyskał z kampanii crowdinvestingowej i prywatnej emisji akcji łącznie 2,2 mln zł przy wycenie 10 mln zł.
Zdjęcie artykułu

[7.05.2019] Zbiórki pieniędzy od społeczności internetowej stają się coraz popularniejszą formą pozyskiwania kapitału na rozwój spółek

Crowdinvesting ułatwia spółkom pozyskanie środków na rozwój. Chętnie korzystają z niego przede wszystkim początkujące przedsięwzięcia, np. start-upy.
Zdjęcie artykułu

[25.11.2019] genXone chce zarabiać na DNA

GenXone S.A. pracująca nad usługami związanymi z sekwencjonowaniem genetycznym zbiera pieniądze w crowdfundingu i myśli o NewConnect/
Zdjęcie artykułu

[31.10.2019] INC ma swój pomysł na crowdfunding

Dom Maklerski INC w ramach współpracy z GPW ma rozwijać polski rynek zbiórek udziałowych. Pierwsze emisje pojawią się jeszcze w tym roku.
Zdjęcie artykułu

[22.10.2019] GPW rusza z programem crowdfundingowym dla brokerów

Warszawska giełda zdecydowała o przyjęciu programu firm partnerskich GPW – partner crowdfundigowy GPW w zakresie crowdfundingu i crowdinvestingu. Dom Maklerski INC SA jest pierwszym podmiotem który podpisał z GPW umowę o partnerstwie.
Zdjęcie artykułu

[29.04.2019] Plantwear zebrał już 0,5 mln zł. Spółka w I kwartale poprawiła wyniki, a do końca kampanii pozostało jeszcze 11 dni

Plantwear w I kwartale 2019 r. wygenerował 1,97 mln zł przychodów w porównaniu do wyniku 0,7 mln zł osiągniętego w analogicznym okresie 2018 r. Spółka osiągnęła też zysk w wysokości 174 tys. zł.
Zdjęcie artykułu

[14.03.2019] Plantwear szuka inwestorów

Do debiutu na NewConnect szykuje się spółka Plantwear, która przede wszystkim w sklepie internetowym sprzedaje wytworzone z drewna akcesoria, takie jak zegarki (przynoszą ponad 90 proc. przychodów), bransoletki czy oprawki okularów.
Zdjęcie artykułu

[14.03.2019] Crowdfunding udziałowy coraz bardziej popularny

Dom Maklerski INC uruchomił platformę do społecznościowego inwestowania CrowdConnect. Mamy ostatnio prawdziwy wysyp tego typu inicjatyw.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała nowa platforma crowdinvesting

CrowdConnect.pl kieruje swoją ofertę zarówno do potencjalnych emitentów z sektora małych i średnich firm, jak również do inwestorów indywidualnych, poszukujących ciekawych możliwości inwestowania kapitału.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała platforma crowdinvesting CrowdConnect.pl z Grupy INC

Na CrowdConnect.pl obecne są spółki, których celem poza pozyskaniem kapitału, jest również debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy uzyskają potencjalną możliwość dezinwestycji poprzez sprzedaż akcji na rynku publicznym.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na polskim rynku przybywa platform crowdfundingowych

Z zainteresowaniem przyjąłem informację, że wystartowała nowa platforma. Myślę, że kształt rynku finalnie nie będzie odbiegać od tego, który jest standardem dla fintechów w ogóle – jeden lider, kilka średniej wielkości pretendentów i reszta, która w sumie,
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Crowdinvesting i giełda, czyli nowa platforma Grupy INC - CrowdConnect.pl

Na rynku zadebiutowała profesjonalna platforma crowdinvesting, CrowdConnect.pl, gdzie inwestorzy znajdą informacje o emisjach publicznych przeprowadzanych przez spółki zmierzające do debiutu na rynku NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała platforma crowdinvesting CrowdConnect.pl z Grupy INC

Emisje na CrowdConnect.pl prowadzone są w trybie oferty publicznej w związku z zakładanym ubieganiem się o status spółki publicznej notowanej na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.
Zdjęcie artykułu

[26.02.2019] CrowdConnect.pl – debiut platformy od debiutów.

W dniu dzisiejszym polski rynek kapitałowy wzbogacił się o innowacyjną przestrzeń łączącą inwestorów indywidualnych z przedsiębiorcami będącymi w ostatnim etapie przed debiutem na NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[25.02.2019] Przez crowdfunding do debiutu giełdowego, rusza CrowdConnect.pl

Teraz standardy znane z rynków giełdowych do wymagań nowoczesnych inwestorów wprowadza notowana na GPW Grupa INC. Na rynku debiutuje profesjonalna platforma crowdinvesting do obsługi ofert publicznych CrowdConnect.pl.