Media o CrowdConnect.pl

Zdjęcie artykułu

[31.10.2019] INC ma swój pomysł na crowdfunding

Dom Maklerski INC w ramach współpracy z GPW ma rozwijać polski rynek zbiórek udziałowych. Pierwsze emisje pojawią się jeszcze w tym roku.
Zdjęcie artykułu

[22.10.2019] GPW rusza z programem crowdfundingowym dla brokerów

Warszawska giełda zdecydowała o przyjęciu programu firm partnerskich GPW – partner crowdfundigowy GPW w zakresie crowdfundingu i crowdinvestingu. Dom Maklerski INC SA jest pierwszym podmiotem który podpisał z GPW umowę o partnerstwie.
Zdjęcie artykułu

[29.04.2019] Plantwear zebrał już 0,5 mln zł. Spółka w I kwartale poprawiła wyniki, a do końca kampanii pozostało jeszcze 11 dni

Plantwear w I kwartale 2019 r. wygenerował 1,97 mln zł przychodów w porównaniu do wyniku 0,7 mln zł osiągniętego w analogicznym okresie 2018 r. Spółka osiągnęła też zysk w wysokości 174 tys. zł.
Zdjęcie artykułu

[14.03.2019] Plantwear szuka inwestorów

Do debiutu na NewConnect szykuje się spółka Plantwear, która przede wszystkim w sklepie internetowym sprzedaje wytworzone z drewna akcesoria, takie jak zegarki (przynoszą ponad 90 proc. przychodów), bransoletki czy oprawki okularów.
Zdjęcie artykułu

[14.03.2019] Crowdfunding udziałowy coraz bardziej popularny

Dom Maklerski INC uruchomił platformę do społecznościowego inwestowania CrowdConnect. Mamy ostatnio prawdziwy wysyp tego typu inicjatyw.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała nowa platforma crowdinvesting

CrowdConnect.pl kieruje swoją ofertę zarówno do potencjalnych emitentów z sektora małych i średnich firm, jak również do inwestorów indywidualnych, poszukujących ciekawych możliwości inwestowania kapitału.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała platforma crowdinvesting CrowdConnect.pl z Grupy INC

Na CrowdConnect.pl obecne są spółki, których celem poza pozyskaniem kapitału, jest również debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy uzyskają potencjalną możliwość dezinwestycji poprzez sprzedaż akcji na rynku publicznym.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na polskim rynku przybywa platform crowdfundingowych

Z zainteresowaniem przyjąłem informację, że wystartowała nowa platforma. Myślę, że kształt rynku finalnie nie będzie odbiegać od tego, który jest standardem dla fintechów w ogóle – jeden lider, kilka średniej wielkości pretendentów i reszta, która w sumie,
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Crowdinvesting i giełda, czyli nowa platforma Grupy INC - CrowdConnect.pl

Na rynku zadebiutowała profesjonalna platforma crowdinvesting, CrowdConnect.pl, gdzie inwestorzy znajdą informacje o emisjach publicznych przeprowadzanych przez spółki zmierzające do debiutu na rynku NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[27.02.2019] Na rynku zadebiutowała platforma crowdinvesting CrowdConnect.pl z Grupy INC

Emisje na CrowdConnect.pl prowadzone są w trybie oferty publicznej w związku z zakładanym ubieganiem się o status spółki publicznej notowanej na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.
Zdjęcie artykułu

[26.02.2019] CrowdConnect.pl – debiut platformy od debiutów.

W dniu dzisiejszym polski rynek kapitałowy wzbogacił się o innowacyjną przestrzeń łączącą inwestorów indywidualnych z przedsiębiorcami będącymi w ostatnim etapie przed debiutem na NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[25.02.2019] Przez crowdfunding do debiutu giełdowego, rusza CrowdConnect.pl

Teraz standardy znane z rynków giełdowych do wymagań nowoczesnych inwestorów wprowadza notowana na GPW Grupa INC. Na rynku debiutuje profesjonalna platforma crowdinvesting do obsługi ofert publicznych CrowdConnect.pl.