Dla mediów

Komunikaty prasowe

05.05.2020

Wkrótce emisja Punch Punk Games na CrowdConnect.pl

Grupa INC podpisała umowę ze studiem gamingowym Punch Punk Games. Zakłada ona pozyskanie finansowania w kwocie 1,5 mln zł – przeprowadzona zostanie kampania crowdinvestingowa na platformie CrowdConnect.pl. Po skutecznym pozyskaniu finansowania akcje spółki, w tym roku trafią na NewConnect.


27.04.2020

Emisja Detalion Games zakończona w ciągu niespełna 30 minut

Spektakularnym sukcesem zakończyła się kampania crowdinvestingu Detalion Games prowadzona na platformie CrowdConnect.pl Domu Maklerskiego INC. Inwestorzy zapisali się na wszystkie dostępne akcje w ciągu niespełna 30 minut. W ramach całej oferty publicznej spółka pozyskała 1,4 mln zł.


23.04.2020

27 kwietnia rusza kampania Detalion Games na CrowdConnect.pl

Grupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z sukcesem zamknęła pierwszą transzę emisji akcji Detalion Games - tzw. cichą rundę inwestycyjną, skierowaną do aktywnych członków Klubu 149. Udało się z niej pozyskać ponad 1 mln zł w zaledwie 24 godziny.


Materiały do pobrania

Materiał informacyjny

Logo CrowdConnect.pl

Media o CrowdConnect.pl

Zdjęcie artykułu

[5.05.2020] Punch Punk Games sięgnie po kapitał

Studio gier celuje w 1,5 mln zł w kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.
Zdjęcie artykułu

[27.04.2020] Detalion Games hitem equity crowdfundingu. Spółka pozysłaka 355 tys. zł w 30 min!

W poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r., spółka Detalion Games rozpoczęła drugą część emisji akcji na platformie CrowdConnect.pl. W ofercie znalazły się akcje o wartości 355 tys. zł, które można było kupować w pakietach wynoszących maksymalnie 10 tysięcy złotych.,
Zdjęcie artykułu

[24.04.2020] Kampania crowdfundingowa spółki Detalion Games z grupy PlayWay startuje w poniedziałek

27 kwietnia wystartuje crowdfunding akcji Detalion Games. Publiczna kampania crowdinvestingowa zostanie przeprowadzona na platformie CrowdConnect.pl.
Zdjęcie artykułu

[21.04.2020] Detalion Games liczy na 1,4 mln zł

Producent gier sięga po kapitał. W pierwszej kolejności akcje spółki zostaną zaoferowane członkom stworzonego przez Dom Maklerski INC Klubu 149.
Zdjęcie artykułu

[13.04.2020] Tłum może uratować spółki

Dla wielu firm crowdfunding udziałowy w dobie kryzysu będzie trampoliną do skokowego wzrostu sprzedaży, dla innych — kołem ratunkowym
Zdjęcie artykułu

[9.01.2020] Pierwsze efekty współpracy na rynku crowdfundingu

Spółka Plantwear oraz Dom Maklerski INC przetarli szlaki dla firm, które chcą przejść drogę od crowdinvestingu do debiutu na rynku NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[8.01.2020] Plantwear, czyli debiut z przytupem

Inwestorzy mają powody do zadowolenia - akcje spółki podczas pierwszej sesji na małej giełdzie podrożały o ponad połowę.
Zdjęcie artykułu

[7.01.2020] Plantwear: od crowdinvestingu do NewConnect

Plantwear, działający na rynku lifestylowych akcesoriów drewnianych w Polsce, to pierwsza spółka, która pozyskała kapitał w kampanii crowdinvestingowej i zadebiutuje na NewConnect.
Zdjęcie artykułu

[13.12.2019] Plantwear, po udanej kampanii crowdfundingowej, zadebiutuje na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych podjęła uchwałę o wprowadzeniu do obrotu akcji producenta lifestylowych akcesoriów drewnianych. Plantwear pozyskał z kampanii crowdinvestingowej i prywatnej emisji akcji łącznie 2,2 mln zł przy wycenie 10 mln zł.
Zdjęcie artykułu

[7.05.2019] Zbiórki pieniędzy od społeczności internetowej stają się coraz popularniejszą formą pozyskiwania kapitału na rozwój spółek

Crowdinvesting ułatwia spółkom pozyskanie środków na rozwój. Chętnie korzystają z niego przede wszystkim początkujące przedsięwzięcia, np. start-upy.

Kontakt dla mediów


  kontakt@crowdconnect.pl