Blog

8 stycznia 2020 r. będzie pierwszym dniem notowań akcji Plantwear na rynku NewConnect

03-01-2020 15:29:00

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podjął uchwałę w sprawie wyznaczenia pierwszego dnia notowań w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect akcji spółki Plantwear SA. Uchwała określa 8 stycznia 2020 r. jako dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela spółki PLANTWEAR S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda.

Plantwear jest liderem na rynku drewnianych akcesoriów lifestylowych w Polsce. W ofercie firmy znajdziemy obecnie ponad 50 modeli zegarków, kilkanaście modeli okularów przeciwsłonecznych, oryginalne bransoletki z drewnianą zawieszką oraz etui na telefon i okazjonalne drewniane kartki z życzeniami.

W I połowie 2019 roku spółka przeprowadziła kampanię crowdinvestingową na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Dodatkowo spółka w III kwartale przeprowadziła prywatną emisję akcji. Łącznie spółka pozyskała od inwestorów 2,2 mln zł, przy wycenie na poziomie 10,0 mln zł. Za wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect odpowiada autoryzowany doradca INC SA. Wprowadzenie akcji Plantwear do obrotu będzie także pierwszym projektem zrealizowanym przez Grupę INC, który przejdzie pełną ścieżkę upublicznienia, od zaprezentowania warunków oferty publicznej na platformie CrowdConnect.pl, po wprowadzenie na rynek giełdowy.

Pełna treść uchwały dostępna pod linkiem:

https://newconnect.pl/uchwaly-zarzadu?ph_main_01_start=show&ph_main_01_cmn_id=16995&title=PLANTWEAR+(Uchwa%C5%82a+Nr+4/2020)


20.12.2019

genXone kontynuuje kampanię crowdfundingową do 31 stycznia

GenXone przedłużyła kampanię crowdfundingową, prowadzoną na platformie CrowdConnect, do 31 stycznia 2020 r. Zebrane środki zostaną przeznaczone na uruchomienie, we współpracy z siecią Diagnostyką, innowacyjnego projektu o nazwie Nanobiome, którego celem jest wykonywanie zaawansowanych badań ludzkiej mikrobioty jelitowej.


09.01.2020

Udany debiut Plantwear na NewConnect

8 stycznia Plantwear zadebiutował na NewConnect jako pierwsza spółka w 2020 roku. Cena akcji spółki na zamknięciu wzrosła o 72,73% w stosunku do kursu odniesienia.