Blog

Noobz from Poland pozyskał ponad 0.56 mln od inwestorów prywatnych. Oferującym był Dom Maklerski INC.

12-12-2019 11:03:00

Noobz from Poland, producent gier typu battle symulator, pozyskał w ramach oferty prywatnej ponad 0,56 mln zł. Cenę emisyjną ustalono na 18 zł, a redukcje na poszczególnych zapisach wyniosły do 67 proc. Środki z emisji zostaną przeznaczone na nowy projekt PC. Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC. Już w pierwszym kwartale do sprzedaży trafi najważniejszy projekt studia – Total Tank Simulator w wersji na PC. Wydawcą tytułu jest globalny gigant – 505 Games. Noobz from Poland w 2020 roku planuje debiut na rynku NewConnect.

Prywatna emisja Noobz from Poland cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Popyt ze strony inwestorów znacząco przekroczył liczbę oferowanych przez spółkę akcji.


Dziękuję inwestorom za zaufanie. Dzięki ich wsparciu do spółki trafi ponad 0,56 mln zł, które w całości przeznaczymy na nowy projekt w wersji na PC. Będzie to gra typu grand strategy osadzona w realiach II wojny światowej, polegająca na kierowaniu państwem. Tytuł będzie posiadał elementy takie jak: zarządzanie gospodarką, dyplomacja, kierowanie działaniami wojennymi. Kierujemy ją dla starszego i bardziej wymagającego gracza. Wkrótce podamy więcej informacji na ten temat – informuje Jarosław Kotowski, prezes Noobz from Poland.


Doradcą przy pozyskaniu kapitału dla spółki był Dom Maklerski INC.


To pierwsza emisja w branży growej, w której DM INC był doradcą oraz oferującym. Dużym sukcesem jest przeprowadzenie emisji w jednak dość trudnym otoczeniu rynkowym, szczególnie że zainteresowanie było naprawdę wysokie i istotnie przekroczyło potrzeby kapitałowe spółki – komentuje Paweł Śliwiński, prezes Domu Maklerskiego INC.

W pierwszym kwartale 2020 roku Noobz from Poland planuje premierę swojego najważniejszego projektu w wersji na PC – Total Tank Simulator. Wydawcą gry jest znany na całym świecie globalny wydawca – 505 Games.


26.11.2019

GenXone S.A. pracująca nad usługami związanymi z sekwencjonowaniem genetycznym zbiera pieniądze w crowdfundingu i myśli o NewConnect

GenXone – spółka działająca w obszarze biotechnologii, rozpoczęła emisję akcji na platformie crowdfundingowej oraz zamierza zadebiutować na rynku NewConnect. Zgromadzone środki w wysokości 4 mln PLN Spółka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie bieżących prac badawczo-rozwojowych ukierunkowanych na wdrożenie zaawansowanych badań ludzkiej mikrobioty jelitowej podaje Plus Biznesu


13.12.2019

Plantwear SA zadebiutuje na NewConnect w styczniu 2020 r.

12 grudnia 2019 r. Zarząd GPW przyjął uchwałę o wprowadzeniu do obrotu akcji Plantwear SA. Debiut spółki na rynku NewConnect planowany jest na 8 stycznia 2020 r.