Blog

Informacja o statusie projektów INC S.A.

17-02-2021 13:40:00

Dom Maklerski INC S.A. z siedzibą w Poznaniu informuje, że INC S.A. z siedzibą w Poznaniu rozpoczęła cykliczne publikowanie informacji o statusie projektów, realizowanych przez wskazany podmiot, w zakresie wprowadzenia akcji emitentów na rynek NewConnect.

Materiał jest dostępny pod adresem http://incsa.pl/newsletter/ i będzie aktualizowany w każdy poniedziałek w godzinach popołudniowych.

W ramach zamieszczonego przez INC S.A. zestawienia mogą Państwo znaleźć także informacje w odniesieniu do spółek, dla których usługi oferowania instrumentów finansowych świadczył Dom Maklerski INC S.A. w tym te, których warunki były prezentowane na platformie CrowdConnect.pl

Zachęcamy do regularnego zapoznawania się z treścią zestawienia – pozwoli ono Państwu pozostać na bieżąco z procedurą upublicznienia poszczególnych spółek.

16.02.2021

Road Studio pozyskało 2 mln zł w ramach oferty publicznej akcji

Road Studio S.A., producent i wydawca gier związanych z tematyką drogi i podróży, zakończył publiczną ofertę publiczną akcji, w ramach której pozyskał 2 mln zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na sfinalizowanie prac nad nowymi projektami o tematyce motoryzacyjnej, połączonej z motywem podróży i zwiedzania świata.


23.02.2021

Demolish Games rozpoczyna ofertę publiczną akcji

Demolish Games S.A., producent gier z gatunku symulatorów na PC, rozpoczął dziś pierwszą transzę oferty publicznej w związku z emisją nowych akcji. Druga transza oferty, skierowana do wszystkich zaineresowanych, rozpocznie się 2 marca. Celem emisji akcji jest pozyskanie 1 mln zł.