Blog

01.07.2020

1 lipca startuje druga transza emisji akcji United Label

United Label rozpoczyna dziś drugą transze emisji akcji, z której chce pozyskać od inwestorów 1,4 mln zł. Oferta akcji zaprezentowana jest na platformie CrowdConnect.pl. Zapisy i wpłaty będą przyjmowane od godziny 14:00 bezpośrednio przez Spółkę.


30.06.2020

Pamietaj! Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

Inwestorzy nie powinni podejmować decyzji inwestycyjnej kierując się tylko impulsem lub zainteresowaniem ze strony innych inwestorów, w szczególności w przypadku składania zapisów na akcje bezpośrednio u Emitenta, bez korzystania z pośrednictwa firmy inwestycyjnej.


30.06.2020

United Label pozyskało 3 mln zł w I transzy emisji akcji przy wsparciu Grupy INC

Druga transza emisji  akcji, o wartości 1,4 mln zł, startuje już 1 lipca w formie publicznej kampanii na platformie CrowdConnect.pl.


23.06.2020

Incuvo pozyskało 2,8 mln zł przy wsparciu Grupy INC

Grupa INC z sukcesem zakończyła kampanię crowdinvestingową spółki Incuvo prowadzoną na platformie CrowdConnect.pl. W ramach oferty publicznej spółka pozyskała 2,8 mln zł.


17.06.2020

Grupa INC pozyskała dla Incuvo 2,1 mln zł w I transzy emisji akcji

Grupa INC zakończyła pierwszą transzę emisji akcji spółki Incuvo SA, w której zapisy mogli składać więksi inwestorzy. W ramach tej rundy pozyskano 2,1 mln zł.


09.06.2020

Grupa INC z sukcesem pozyskała 1,5 mln PLN dla Punch Punk Games

Emisja akcji Punch Punk Games prowadzona przez Grupę INC zakończyła się sukcesem. W drugiej transzy emisji zaprezentowanej na platformie CrowdConnect.pl – studio pozyskało 375 tys. zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na produkcję gry Moonshine VR oraz wsparcie budżetów produkcyjnych gier z gatunku symulatorów i VR.


03.06.2020

9 czerwca rusza kampania Punch Punk Games na CrowdConnect

Punch Punk Games, producent gier wideo o oryginalnej oprawie wizualnej połączonej z narracją i filmowym stylem chce pozyskać w dwóch transzach 1,5 mln zł. 9 czerwca wystartuje kampania crowdinvestingowa drugiej transzy akcji na platformie CrowdConnect.pl


05.05.2020

Wkrótce emisja Punch Punk Games na CrowdConnect.pl

Grupa INC podpisała umowę ze studiem gamingowym Punch Punk Games. Zakłada ona pozyskanie finansowania w kwocie 1,5 mln zł – przeprowadzona zostanie kampania crowdinvestingowa na platformie CrowdConnect.pl.