Blog

16.07.2021

Punch Punk Games wkrótce zadebiutuje na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę o dopuszczeniu do obrotu akcji Punch Punk S.A.


15.07.2021

Sukces oferty publicznej Render Cube

Render Cube, twórca gry Medieval Dynasty, z sukcesem zakończył ofertę publiczną akcji, w której minimalna wartość zapisu na akcje wynosiła 100 tys. EUR


09.07.2021

Proglas chce ruszyć z ofertą na CrowdConnect.pl

Proglas S.A., wrocławska spółka specjalizująca się w produkcji szkła i luster, planuje zebrać środki na rozwój od inwestorów w formie crowdfundingu.


10.06.2021

Emisja akcji SAMITO zakończona sukcesem.

Zakończyła się oferta publiczna akcji SAMITO S.A., twórcy technologicznych rozwiązań dla e‑commerce w modelu SaaS. Spółka pozyskała od inwestorów 2,1 mln zł. Emisja była prowadzona w formule crowdinvestingu prezentowanego na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój oraz marketing narzędzi SAMITO.


25.05.2021

Rusza emisja akcji Samito. Spółka chce pozyskać 3,38 mln zł

SAMITO S.A., twórca technologicznych rozwiązań dla e-commerce w modelu SaaS, rozpoczyna publiczną emisję akcji. Dziś rozpoczyna się oferta publiczna, a już w najbliższy czwartek, 27 maja, rozpoczną się zapisy w kampanii crowdinvestingu prezentowanej na platformie CrowdConnect.pl.


14.05.2021

Oferta publiczna akcji Hydra Games zakończona. Spółka pozyskała ponad 1,1 mln złotych na dalszy rozwój

Hydra Games S.A., warszawski producent i wydawca gier, autor bardzo dobrze przyjętego tytułu Don’t Be Afraid, z powodzeniem zakończył ofertę publiczną akcji serii D.


28.04.2021

Hydra Games rozpoczyna ofertę publiczną. W planach debiut na NewConnect

Już w czwartek, 29 kwietnia startuje oferta publiczna Hydra Games – producenta dobrze przyjętej przez graczy gry Don’t Be Afraid, której koszty zwróciły się w 5 dni po premierze. Spółka planuje pozyskać do 1,5 mln zł na produkcję oraz marketing trzech kolejnych tytułów.


27.04.2021

Zeneris Projekty pozyskało 3 mln zł z emisji akcji

Zeneris Projekty S.A., dostawca kompleksowych usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych, zakończył emisję akcji, pozyskując zakładaną kwotę 3 mln zł.