Blog

21.09.2021

DRAGO entertainment bije kolejne rekordy. To prawdopodobnie największy inwestycyjny sukces crowdfundingu w Polsce.

Premiera gry Gas Station Simulator, za którego wydanie odpowiada znaczący akcjonariuszy DRAGO entertainment – Movie Games, okazała się hitem ostatnich dni.


17.09.2021

Render Cube w przyszłym tygodniu zaprezentuje pełną wersję Medieval Dynasty

W czwartek 23 września, Medieval Dynasty opuści early access, w którym spędził ostatnie 12 miesięcy. W tym okresie tytuł został znacząco rozbudowany przy aktywnym wsparciu społeczności graczy, a największa z aktualizacji zadebiutuje równocześnie z premierą pełnej wersji gry. Nowy trailer CGI, zaprezentowany ekskluzywnie na oficjalnym kanale prestiżowego serwisu IGN, posiada już ponad 120 tys. wyświetleń.


16.09.2021

Gas Station Simulator od DRAGO entertainment w czołówce Global Top Bestsellers Steam

Zwrot kosztów produkcji w 90 minut od premiery, czołowe miejsca na liście Global Top Bestsellers platformy Steam. Tak wyglądał debiut gry Gas Station Simulator od DRAGO entertainment.


15.09.2021

Emplocity pozyskało na rozwój 1,5 mln zł z emisji akcji serii B w ramach oferty publicznej

Emplocity S.A., zajmująca się automatyzacją procesów w biznesie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, dzięki własnej platformie technologicznej i wykorzystaniem botów, zakończyła ofertę publiczną akcji serii B. W ramach emisji Spółka pozyskała 1,49 mln zł na rozwój technologii i produktów, w tym domenowych jak LexBot czy TherapistBot oraz ekspansję i skalowanie sprzedaży.


26.08.2021

Oferta publiczna akcji Kuboty zakończyła się sukcesem

W trakcie oferty publicznej akcji Kubota SA, spółka pozyskała 2,5 mln zł. Zapisy na akcje złożyło ponad 170 inwestorów. Następny cel spółki to wejście na rynek NewConnect.


09.08.2021

Escola S.A. pozyskała 2,2 mln zł w ofercie publicznej akcji

Escola S.A., jedna ze spółek tworzących aplikacje webowe i mobilne w Polsce, zakończyła z sukcesem ofertę publiczną akcji prezentowaną na platformie CrowdConnect.pl. Escola pozyskała 2,2 mln zł.


04.08.2021

Render Cube z sukcesem zakończył ofertę publiczną akcji serii C

Render Cube S.A., autor hitu Medieval Dynasty, z sukcesem uplasowała wszystkie oferowane akcje w ramach II transzy emisji akcji serii C, prezentowanej na platformie CrowdConnect.pl.


22.07.2021

Escola ruszy 27 lipca z kampanią crowdfundingową

Escola rozpocznie kampanię crowdinvestingową 27 lipca. Cel emisji to kwota do 4 mln zł, które spółka chce przeznaczyć na akwizycje podmiotów z branży IT, rozwój posiadanych produktów własnych i stworzenie nowych produktów cyfrowych, podała spółka. Escola planuje debiut na NewConnect w 2022 roku.